Subskrypcja naszych list wysyłkowych
Integart sp. z o.o.
Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego mailingu.
* pole obowiązkowe

Prosimy o wybranie list do zasubskrybowania:

 • Urządzenia i technologie (Reklama i poligrafia)
  Informacje o promocjach i nowościach związanych z oferowanymi przez Integart sp.z o.o. urządzeniami i technologiami. Do odbiorców tej listy mailingowej wysyłane będą także inne mailing będące powiązane z zagadnieniem głównym jak np. informacje o organizowanych eventach.
 • Media (Reklama i poligrafia)
  Informacje o promocjach i nowościach dotyczące wszystkich materiałów będących w ofercie Integart sp.z o.o. Do odbiorców tej listy mailingowej wysyłane będą także wiadomości o wszelkiego rodzaju eventach związanych z tematyką główną listy.
 • Termotransfer
  Informacje o promocjach i nowościach dotyczących zagadnień związanych z termotransferem (materiały i urządzenia). Do odbiorców tej listy mailingowej wysyłane będą także wiadomości o wszelkiego rodzaju eventach związanych z tematyką główną listy.
 • Urządzenia i technologie (Druk 3D)
  Informacje o promocjach i nowościach związanych z oferowanymi przez Integart sp.z o.o. urządzeniami i technologiami w druku 3D. Do odbiorców tej listy mailingowej wysyłane będą także inne mailing będące powiązane z zagadnieniem głównym jak np. informacje o organizowanych eventach.
   Rezygnuję

powered by phpList 3.3.3, © phpList ltd

Zasady Wysyłki i Przetwarzania Danych

 • Zatwierdzenie subskrypcji oznacza wyrażenie zgody na przesyłanie zdefiniowanych w formularzu materiałów za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany przez użytkownika adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez skorzystanie z odpowiedniego odnośnika znajdującego się na końcu wiadomości e-mail, lub poprzez zmianę opcji prenumeraty na stronie www.integartmarketing.pl/lists/. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
 • Administratorem danych osobowych jest Integart sp. z o.o., 55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1. Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do przesyłania mailingów zgodnie z Polityką Prywatności.
 • Podanie lokalizacji (pole województwo) nie jest wymagane jednak wprowadzenie tej informacji pozwoli na lepsze dopasowywanie treści do odbiorcy na co użytkownik wyraża zgodę.