Subskrypcja naszych list wysyłkowych
Integart sp. z o.o.
Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszego mailingu.

Zapisz się na nasze newslettery!

Aktualizacja preferencji

Rezygnacja z subskrypcji

powered by phpList 3.3.3, © phpList ltd

Zasady Wysyłki i Przetwarzania Danych

  • Zatwierdzenie subskrypcji oznacza wyrażenie zgody na przesyłanie zdefiniowanych w formularzu materiałów za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany przez użytkownika adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez skorzystanie z odpowiedniego odnośnika znajdującego się na końcu wiadomości e-mail, lub poprzez zmianę opcji prenumeraty na stronie www.integartmarketing.pl/lists/. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  • Administratorem danych osobowych jest Integart sp. z o.o., 55-330 Błonie, ul. Maszynowa 1. Dane wpisane w formularzu będą wykorzystywane do przesyłania mailingów zgodnie z Polityką Prywatności.
  • Podanie lokalizacji (pole województwo) nie jest wymagane jednak wprowadzenie tej informacji pozwoli na lepsze dopasowywanie treści do odbiorcy na co użytkownik wyraża zgodę.